calendar
Wyszukiwarka
Piła
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Piła

Znaleziono 566 ofert
aktualne
379 000 zł
46.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
379 000 zł
46.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8175.15 zł
Szczegóły oferty
aktualne
330 000 zł
52.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
aktualne
330 000 zł
52.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6229.94 zł
Szczegóły oferty
aktualne
365 000 zł
37.98 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
365 000 zł
37.98 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9610.32 zł
Szczegóły oferty
aktualne
275 000 zł
54.24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
275 000 zł
54.24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5070.06 zł
Szczegóły oferty
aktualne
430 000 zł
42.89 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
aktualne
430 000 zł
42.89 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10025.65 zł
Szczegóły oferty
aktualne
530 000 zł
69.54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Jadwiżyn
aktualne
530 000 zł
69.54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Jadwiżyn
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7621.51 zł
Szczegóły oferty
aktualne
279 900 zł
28.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
aktualne
279 900 zł
28.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 9925.53 zł
Szczegóły oferty
aktualne
425 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
425 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6640.62 zł
Szczegóły oferty
aktualne
565 000 zł
57.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
565 000 zł
57.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9775.09 zł
Szczegóły oferty
aktualne
233 000 zł
37.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
233 000 zł
37.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 10p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6196.81 zł
Szczegóły oferty
aktualne
915 000 zł
99.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
915 000 zł
99.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9214.5 zł
Szczegóły oferty
aktualne
545 000 zł
59.79 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
545 000 zł
59.79 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9115.24 zł
Szczegóły oferty