calendar
Wyszukiwarka
Piła
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Piła

Znaleziono 566 ofert
aktualne
599 000 zł
92.12 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
599 000 zł
92.12 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6502.39 zł
Szczegóły oferty
aktualne
249 000 zł
34.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Jadwiżyn
aktualne
249 000 zł
34.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Jadwiżyn
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 7142.86 zł
Szczegóły oferty
aktualne
249 000 zł
37.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
249 000 zł
37.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6587.3 zł
Szczegóły oferty
aktualne
159 000 zł
25.47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
159 000 zł
25.47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Piętro 8p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 6242.64 zł
Szczegóły oferty
aktualne
580 000 zł
72.52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
580 000 zł
72.52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7997.79 zł
Szczegóły oferty
aktualne
455 000 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
455 000 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
455 000 zł
48.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
aktualne
455 000 zł
48.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
  • Piętro 9p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9439.83 zł
Szczegóły oferty
aktualne
359 000 zł
60.23 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
359 000 zł
60.23 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 5960.48 zł
Szczegóły oferty
aktualne
425 000 zł
54.39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
425 000 zł
54.39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7813.94 zł
Szczegóły oferty
aktualne
259 000 zł
36.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
259 000 zł
36.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 7174.52 zł
Szczegóły oferty
aktualne
259 000 zł
36.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
259 000 zł
36.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 7174.52 zł
Szczegóły oferty
aktualne
599 000 zł
51.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
599 000 zł
51.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11653.7 zł
Szczegóły oferty