calendar
Wyszukiwarka
Piła
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Piła

Znaleziono 566 ofert
aktualne
350 000 zł
62.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
350 000 zł
62.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5573.25 zł
Szczegóły oferty
aktualne
405 000 zł
41.26 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
405 000 zł
41.26 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9815.8 zł
Szczegóły oferty
aktualne
455 000 zł
48.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
aktualne
455 000 zł
48.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
  • Piętro 9p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9439.83 zł
Szczegóły oferty
aktualne
395 000 zł
41.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
395 000 zł
41.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9479.24 zł
Szczegóły oferty
aktualne
439 000 zł
41.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
439 000 zł
41.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10489.84 zł
Szczegóły oferty
aktualne
358 000 zł
57.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
358 000 zł
57.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6247.82 zł
Szczegóły oferty
aktualne
358 000 zł
57.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
358 000 zł
57.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6247.82 zł
Szczegóły oferty
aktualne
815 000 zł
88.21 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Staszyce
aktualne
815 000 zł
88.21 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Staszyce
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9239.32 zł
Szczegóły oferty
aktualne
450 000 zł
63.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Podlasie
aktualne
450 000 zł
63.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Podlasie
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7131.54 zł
Szczegóły oferty
aktualne
520 000 zł
81.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
aktualne
520 000 zł
81.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6349.21 zł
Szczegóły oferty
aktualne
465 000 zł
60.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Jadwiżyn
aktualne
465 000 zł
60.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Jadwiżyn
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7731.96 zł
Szczegóły oferty
aktualne
449 900 zł
55.72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
aktualne
449 900 zł
55.72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8074.3 zł
Szczegóły oferty