calendar
Wyszukiwarka
Piła
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Piła

Znaleziono 565 ofert
aktualne
489 000 zł
68.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
489 000 zł
68.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7097.24 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 000 zł
35.29 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
399 000 zł
35.29 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11306.32 zł
Szczegóły oferty
aktualne
324 000 zł
51.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
324 000 zł
51.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6242.77 zł
Szczegóły oferty
aktualne
369 000 zł
48.66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
aktualne
369 000 zł
48.66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7583.23 zł
Szczegóły oferty
aktualne
389 000 zł
43.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
389 000 zł
43.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8881.28 zł
Szczegóły oferty
aktualne
385 000 zł
51.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
385 000 zł
51.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7455.46 zł
Szczegóły oferty
aktualne
265 000 zł
36.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
265 000 zł
36.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7332.6 zł
Szczegóły oferty
aktualne
469 000 zł
63.56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
aktualne
469 000 zł
63.56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7378.85 zł
Szczegóły oferty
aktualne
249 000 zł
41.23 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
249 000 zł
41.23 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6039.29 zł
Szczegóły oferty
aktualne
449 000 zł
63.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
449 000 zł
63.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7115.69 zł
Szczegóły oferty
aktualne
285 000 zł
47.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
285 000 zł
47.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6038.14 zł
Szczegóły oferty
aktualne
350 000 zł
62.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
350 000 zł
62.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5573.25 zł
Szczegóły oferty