calendar
Wyszukiwarka
Piła
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Piła

Znaleziono 566 ofert
aktualne
588 000 zł
64.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
588 000 zł
64.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9096.53 zł
Szczegóły oferty
aktualne
535 000 zł
66.83 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
535 000 zł
66.83 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8005.39 zł
Szczegóły oferty
aktualne
229 000 zł
34.54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
229 000 zł
34.54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6629.99 zł
Szczegóły oferty
aktualne
220 000 zł
55.62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieśćie
aktualne
220 000 zł
55.62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieśćie
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3955.41 zł
Szczegóły oferty
aktualne
255 000 zł
47.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
255 000 zł
47.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5386.57 zł
Szczegóły oferty
aktualne
255 000 zł
47.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
255 000 zł
47.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5386.57 zł
Szczegóły oferty
aktualne
579 000 zł
126.03 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
579 000 zł
126.03 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 4594.14 zł
Szczegóły oferty
aktualne
599 000 zł
68.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
599 000 zł
68.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8802.35 zł
Szczegóły oferty
aktualne
180 000 zł
38.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieśćie
aktualne
180 000 zł
38.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieśćie
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 4712.04 zł
Szczegóły oferty
aktualne
255 000 zł
47.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
255 000 zł
47.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5386.57 zł
Szczegóły oferty
aktualne
265 000 zł
36.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
265 000 zł
36.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7332.6 zł
Szczegóły oferty
aktualne
489 000 zł
68.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
489 000 zł
68.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7097.24 zł
Szczegóły oferty