calendar
Wyszukiwarka
Piła
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Piła

Znaleziono 566 ofert
aktualne
289 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
aktualne
289 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6020.83 zł
Szczegóły oferty
aktualne
291 000 zł
48.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
291 000 zł
48.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 10p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5987.65 zł
Szczegóły oferty
aktualne
394 000 zł
47.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
394 000 zł
47.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8347.46 zł
Szczegóły oferty
aktualne
299 000 zł
38.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
aktualne
299 000 zł
38.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7847.77 zł
Szczegóły oferty
aktualne
299 000 zł
38.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
aktualne
299 000 zł
38.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7847.77 zł
Szczegóły oferty
aktualne
459 000 zł
38.87 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
aktualne
459 000 zł
38.87 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11808.59 zł
Szczegóły oferty
aktualne
239 000 zł
37.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
239 000 zł
37.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6442.05 zł
Szczegóły oferty
aktualne
599 000 zł
0 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Jadwiżyn
aktualne
599 000 zł
0 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Jadwiżyn
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 0 zł
Szczegóły oferty
aktualne
245 000 zł
39.63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
245 000 zł
39.63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6182.19 zł
Szczegóły oferty
aktualne
479 000 zł
44.49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
479 000 zł
44.49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10766.46 zł
Szczegóły oferty
aktualne
265 000 zł
36.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
265 000 zł
36.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7332.6 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 000 zł
68.98 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
499 000 zł
68.98 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7233.98 zł
Szczegóły oferty