calendar
Wyszukiwarka
Piła
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Piła

Znaleziono 567 ofert
aktualne
439 000 zł
45.92 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
aktualne
439 000 zł
45.92 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9560.1 zł
Szczegóły oferty
aktualne
229 000 zł
34.54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
229 000 zł
34.54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6629.99 zł
Szczegóły oferty
aktualne
439 000 zł
45.92 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
aktualne
439 000 zł
45.92 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9560.1 zł
Szczegóły oferty
aktualne
389 000 zł
64.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Jadwiżyn
aktualne
389 000 zł
64.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Jadwiżyn
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5993.84 zł
Szczegóły oferty
aktualne
235 000 zł
41.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
235 000 zł
41.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 5709.43 zł
Szczegóły oferty
aktualne
659 000 zł
69.89 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
659 000 zł
69.89 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9429.1 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 000 zł
62.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Staszyce
aktualne
399 000 zł
62.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Staszyce
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6384 zł
Szczegóły oferty
aktualne
419 000 zł
70.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
419 000 zł
70.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5943.26 zł
Szczegóły oferty
aktualne
299 500 zł
63.38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
aktualne
299 500 zł
63.38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 4725.47 zł
Szczegóły oferty
aktualne
355 000 zł
47.87 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
355 000 zł
47.87 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7415.92 zł
Szczegóły oferty
aktualne
665 000 zł
65.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
665 000 zł
65.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10091.05 zł
Szczegóły oferty
aktualne
529 000 zł
77.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
529 000 zł
77.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6790.76 zł
Szczegóły oferty