calendar
Wyszukiwarka
Piła
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Piła

Znaleziono 567 ofert
aktualne
529 000 zł
62.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
529 000 zł
62.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8477.56 zł
Szczegóły oferty
aktualne
420 000 zł
45.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
420 000 zł
45.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9306.45 zł
Szczegóły oferty
aktualne
590 000 zł
65.46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
590 000 zł
65.46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9013.14 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 000 zł
55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Jadwiżyn
aktualne
399 000 zł
55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Jadwiżyn
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7254.55 zł
Szczegóły oferty
aktualne
573 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
573 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8953.12 zł
Szczegóły oferty
aktualne
259 000 zł
24.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
259 000 zł
24.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 10485.83 zł
Szczegóły oferty
aktualne
980 000 zł
110.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
980 000 zł
110.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8855.15 zł
Szczegóły oferty
aktualne
249 000 zł
35.75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Staszyce
aktualne
249 000 zł
35.75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Staszyce
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6965.03 zł
Szczegóły oferty
aktualne
239 000 zł
37.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
239 000 zł
37.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6344.57 zł
Szczegóły oferty
aktualne
455 000 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
455 000 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
229 000 zł
34.54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
229 000 zł
34.54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6629.99 zł
Szczegóły oferty
aktualne
225 000 zł
35.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
225 000 zł
35.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6302.52 zł
Szczegóły oferty