calendar
Wyszukiwarka
Piła
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Piła

Znaleziono 566 ofert
aktualne
475 000 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
475 000 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7307.69 zł
Szczegóły oferty
aktualne
679 000 zł
80.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
679 000 zł
80.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8476.9 zł
Szczegóły oferty
aktualne
235 000 zł
41.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
235 000 zł
41.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 5709.43 zł
Szczegóły oferty
aktualne
769 000 zł
80.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Jadwiżyn
aktualne
769 000 zł
80.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Jadwiżyn
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9588.53 zł
Szczegóły oferty
aktualne
139 000 zł
25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
139 000 zł
25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 5560 zł
Szczegóły oferty
aktualne
299 000 zł
38.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
aktualne
299 000 zł
38.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7847.77 zł
Szczegóły oferty
aktualne
249 000 zł
34.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Jadwiżyn
aktualne
249 000 zł
34.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Jadwiżyn
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 7142.86 zł
Szczegóły oferty
aktualne
235 000 zł
41.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
235 000 zł
41.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 5709.43 zł
Szczegóły oferty
aktualne
235 000 zł
41.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
235 000 zł
41.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 5709.43 zł
Szczegóły oferty
aktualne
229 000 zł
34.54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
229 000 zł
34.54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6629.99 zł
Szczegóły oferty
aktualne
279 000 zł
35.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
279 000 zł
35.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7771.59 zł
Szczegóły oferty
aktualne
235 000 zł
41.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
235 000 zł
41.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 5709.43 zł
Szczegóły oferty