calendar
Wyszukiwarka
Piła
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Piła

Znaleziono 570 ofert
aktualne
229 000 zł
34.54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieśćie
aktualne
229 000 zł
34.54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieśćie
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6629.99 zł
Szczegóły oferty
aktualne
664 990 zł
66.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
664 990 zł
66.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9999.85 zł
Szczegóły oferty
aktualne
539 000 zł
65.55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
539 000 zł
65.55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8222.73 zł
Szczegóły oferty
aktualne
525 000 zł
69.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
525 000 zł
69.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7553.96 zł
Szczegóły oferty
aktualne
360 000 zł
53.61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
360 000 zł
53.61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6715.17 zł
Szczegóły oferty
aktualne
239 000 zł
37.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
239 000 zł
37.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6344.57 zł
Szczegóły oferty
aktualne
249 000 zł
37.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
249 000 zł
37.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6587.3 zł
Szczegóły oferty
aktualne
249 000 zł
34.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Jadwiżyn
aktualne
249 000 zł
34.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Jadwiżyn
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 7142.86 zł
Szczegóły oferty
aktualne
239 000 zł
37.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
239 000 zł
37.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6344.57 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 350 000 zł
108.96 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
1 350 000 zł
108.96 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12389.87 zł
Szczegóły oferty
aktualne
249 000 zł
34.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Jadwiżyn
aktualne
249 000 zł
34.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Jadwiżyn
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 7142.86 zł
Szczegóły oferty
aktualne
249 000 zł
34.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Jadwiżyn
aktualne
249 000 zł
34.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Jadwiżyn
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 7142.86 zł
Szczegóły oferty