calendar
Wyszukiwarka
Piła
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Piła

Znaleziono 566 ofert
aktualne
555 000 zł
61.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
555 000 zł
61.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9090.91 zł
Szczegóły oferty
aktualne
199 000 zł
34.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
199 000 zł
34.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 5716.75 zł
Szczegóły oferty
aktualne
459 000 zł
60.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
459 000 zł
60.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7536.95 zł
Szczegóły oferty
aktualne
459 000 zł
60.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
459 000 zł
60.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7536.95 zł
Szczegóły oferty
aktualne
539 000 zł
64.83 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
aktualne
539 000 zł
64.83 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8314.05 zł
Szczegóły oferty
aktualne
365 000 zł
52.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
aktualne
365 000 zł
52.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
  • Piętro 10p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6890.69 zł
Szczegóły oferty
aktualne
666 000 zł
126.03 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
666 000 zł
126.03 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 5284.46 zł
Szczegóły oferty
aktualne
235 000 zł
41.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
235 000 zł
41.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 5709.43 zł
Szczegóły oferty
aktualne
672 000 zł
97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
672 000 zł
97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6927.84 zł
Szczegóły oferty
aktualne
249 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Staszyce
aktualne
249 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Staszyce
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4611.11 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 250 000 zł
121.19 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
1 250 000 zł
121.19 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10314.38 zł
Szczegóły oferty
aktualne
459 000 zł
38.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
aktualne
459 000 zł
38.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11984.33 zł
Szczegóły oferty