calendar
Wyszukiwarka
Piła
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Piła

Znaleziono 566 ofert
aktualne
475 000 zł
75.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
475 000 zł
75.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6324.9 zł
Szczegóły oferty
aktualne
699 000 zł
71.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
699 000 zł
71.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9728.6 zł
Szczegóły oferty
aktualne
279 000 zł
35.29 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
279 000 zł
35.29 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7905.92 zł
Szczegóły oferty
aktualne
279 000 zł
35.29 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
279 000 zł
35.29 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7905.92 zł
Szczegóły oferty
aktualne
289 000 zł
36.19 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
289 000 zł
36.19 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7985.63 zł
Szczegóły oferty
aktualne
429 000 zł
56.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
429 000 zł
56.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7539.54 zł
Szczegóły oferty
aktualne
449 000 zł
48.77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
449 000 zł
48.77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9206.48 zł
Szczegóły oferty
aktualne
315 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
315 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6562.5 zł
Szczegóły oferty
aktualne
666 000 zł
85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
666 000 zł
85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7835.29 zł
Szczegóły oferty
aktualne
599 000 zł
90.06 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
599 000 zł
90.06 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6651.12 zł
Szczegóły oferty
aktualne
679 000 zł
96.12 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Staszyce
aktualne
679 000 zł
96.12 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Staszyce
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7064.09 zł
Szczegóły oferty
aktualne
550 000 zł
68.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
550 000 zł
68.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7987.22 zł
Szczegóły oferty