calendar
Wyszukiwarka
Piła
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Piła

Znaleziono 566 ofert
aktualne
550 000 zł
64.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
aktualne
550 000 zł
64.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8548.34 zł
Szczegóły oferty
aktualne
214 000 zł
44.65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
214 000 zł
44.65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4792.83 zł
Szczegóły oferty
aktualne
459 000 zł
60.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
459 000 zł
60.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7536.95 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 240 000 zł
92.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Koszyce
aktualne
1 240 000 zł
92.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Koszyce
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 13362.07 zł
Szczegóły oferty
aktualne
319 000 zł
38.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
aktualne
319 000 zł
38.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8307.29 zł
Szczegóły oferty
aktualne
539 000 zł
64.83 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
539 000 zł
64.83 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8314.05 zł
Szczegóły oferty
aktualne
309 000 zł
43.57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
309 000 zł
43.57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7092.04 zł
Szczegóły oferty
aktualne
415 000 zł
35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
415 000 zł
35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11857.14 zł
Szczegóły oferty
aktualne
195 000 zł
34.93 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
195 000 zł
34.93 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5582.59 zł
Szczegóły oferty
aktualne
519 000 zł
88 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
519 000 zł
88 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5897.73 zł
Szczegóły oferty
aktualne
309 000 zł
43.57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
309 000 zł
43.57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7092.04 zł
Szczegóły oferty
aktualne
309 000 zł
43.57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
309 000 zł
43.57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7092.04 zł
Szczegóły oferty