Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Piła
Znaleziono 565 ofert

599 000 zł
59.79 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 10018.4 zł
Szczegóły oferty

599 000 zł
59.79 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 10018.4 zł
Szczegóły oferty

410 000 zł
49.33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 8311.37 zł
Szczegóły oferty

265 000 zł
36.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 7332.6 zł
Szczegóły oferty

579 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 9046.88 zł
Szczegóły oferty

602 950 zł
73.53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 8200.05 zł
Szczegóły oferty

320 000 zł
62.37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5130.67 zł
Szczegóły oferty

570 000 zł
95.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 5993.69 zł
Szczegóły oferty

790 000 zł
85.01 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Koszyce
Piętro parter
Liczba pokoi 4
Cena za m2 9293.02 zł
Szczegóły oferty

570 000 zł
95.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 5993.69 zł
Szczegóły oferty

549 000 zł
69.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
Piętro parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 7865.33 zł
Szczegóły oferty

565 000 zł
57.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 9775.09 zł
Szczegóły oferty