Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Piła
Znaleziono 565 ofert

299 000 zł
42.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 7018.78 zł
Szczegóły oferty

339 000 zł
58.92 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
Piętro 4p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 5753.56 zł
Szczegóły oferty

539 000 zł
52.65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 10237.42 zł
Szczegóły oferty

309 000 zł
43.57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
Piętro 4p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 7092.04 zł
Szczegóły oferty

565 000 zł
57.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 9775.09 zł
Szczegóły oferty

265 000 zł
41.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
Piętro 4p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 6441.42 zł
Szczegóły oferty

475 000 zł
75.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 6324.9 zł
Szczegóły oferty

249 000 zł
37.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 6604.77 zł
Szczegóły oferty

240 000 zł
37.23 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieśćie
Piętro 4p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 6446.41 zł
Szczegóły oferty

399 000 zł
45.42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
Piętro wysoki parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 8784.68 zł
Szczegóły oferty

219 000 zł
44.65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
Piętro 4p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 4904.82 zł
Szczegóły oferty

470 000 zł
72.44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
Piętro 1p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 6488.13 zł
Szczegóły oferty