calendar
Wyszukiwarka
Piła
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Piła

Znaleziono 565 ofert
aktualne
574 800 zł
72.76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
574 800 zł
72.76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7899.95 zł
Szczegóły oferty
aktualne
588 390 zł
74.48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
588 390 zł
74.48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7899.97 zł
Szczegóły oferty
aktualne
535 000 zł
66.83 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
535 000 zł
66.83 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8005.39 zł
Szczegóły oferty
aktualne
954 000 zł
86.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
954 000 zł
86.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11049.34 zł
Szczegóły oferty
aktualne
256 000 zł
31.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
256 000 zł
31.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 8178.91 zł
Szczegóły oferty
aktualne
473 875 zł
55.75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
473 875 zł
55.75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
360 000 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
360 000 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5806.45 zł
Szczegóły oferty
aktualne
455 000 zł
48.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
aktualne
455 000 zł
48.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
  • Piętro 9p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9439.83 zł
Szczegóły oferty
aktualne
535 000 zł
66.83 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
535 000 zł
66.83 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8005.39 zł
Szczegóły oferty
aktualne
485 000 zł
48.55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
485 000 zł
48.55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9989.7 zł
Szczegóły oferty
aktualne
535 000 zł
66.83 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
535 000 zł
66.83 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8005.39 zł
Szczegóły oferty
aktualne
422 620 zł
49.72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
422 620 zł
49.72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8500 zł
Szczegóły oferty