calendar
Wyszukiwarka
Piła
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Piła

Znaleziono 565 ofert
aktualne
340 290 zł
37.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
340 290 zł
37.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
463 845 zł
54.57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
463 845 zł
54.57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
299 000 zł
31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Jadwiżyn
aktualne
299 000 zł
31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Jadwiżyn
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9645.16 zł
Szczegóły oferty
aktualne
358 000 zł
57.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
358 000 zł
57.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6247.82 zł
Szczegóły oferty
aktualne
650 000 zł
76.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
650 000 zł
76.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8485.64 zł
Szczegóły oferty
aktualne
555 000 zł
54.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
555 000 zł
54.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10183.49 zł
Szczegóły oferty
aktualne
549 000 zł
69.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
549 000 zł
69.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7865.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
659 000 zł
69.27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
659 000 zł
69.27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9513.5 zł
Szczegóły oferty
aktualne
549 000 zł
69.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
549 000 zł
69.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7865.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
549 000 zł
69.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
549 000 zł
69.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7865.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
565 000 zł
57.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
565 000 zł
57.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9775.09 zł
Szczegóły oferty
aktualne
289 000 zł
62.37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
289 000 zł
62.37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4633.64 zł
Szczegóły oferty