calendar
Wyszukiwarka
Piła
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Piła

Znaleziono 565 ofert
aktualne
1 250 000 zł
121.19 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
1 250 000 zł
121.19 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10314.38 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 250 000 zł
121.19 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
1 250 000 zł
121.19 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10314.38 zł
Szczegóły oferty
aktualne
376 000 zł
44.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
376 000 zł
44.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8374.16 zł
Szczegóły oferty
aktualne
239 000 zł
32.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
239 000 zł
32.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 7399.38 zł
Szczegóły oferty
aktualne
194 000 zł
35.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
194 000 zł
35.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5434.17 zł
Szczegóły oferty
aktualne
299 000 zł
38.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
aktualne
299 000 zł
38.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7847.77 zł
Szczegóły oferty
aktualne
419 000 zł
76.61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
419 000 zł
76.61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5469.26 zł
Szczegóły oferty
aktualne
367 840 zł
38.72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
367 840 zł
38.72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
329 000 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Jadwiżyn
aktualne
329 000 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Jadwiżyn
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5061.54 zł
Szczegóły oferty
aktualne
473 000 zł
47.31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
473 000 zł
47.31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9997.89 zł
Szczegóły oferty
aktualne
365 000 zł
49.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
365 000 zł
49.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7314.63 zł
Szczegóły oferty
aktualne
690 000 zł
64.58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
690 000 zł
64.58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10684.42 zł
Szczegóły oferty