calendar
Wyszukiwarka
Piła
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Piła

Znaleziono 565 ofert
aktualne
539 623 zł
42.49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
539 623 zł
42.49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12700 zł
Szczegóły oferty
aktualne
338 000 zł
37.29 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
338 000 zł
37.29 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9064.09 zł
Szczegóły oferty
aktualne
572 755 zł
60.29 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
572 755 zł
60.29 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
543 405 zł
63.93 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
543 405 zł
63.93 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
760 000 zł
77.03 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
760 000 zł
77.03 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9866.29 zł
Szczegóły oferty
aktualne
425 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
425 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6640.62 zł
Szczegóły oferty
aktualne
245 000 zł
35.55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
245 000 zł
35.55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6891.7 zł
Szczegóły oferty
aktualne
430 000 zł
63.56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
aktualne
430 000 zł
63.56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6765.26 zł
Szczegóły oferty
aktualne
849 000 zł
97.87 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
849 000 zł
97.87 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8674.77 zł
Szczegóły oferty
aktualne
245 000 zł
50.06 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
245 000 zł
50.06 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4894.13 zł
Szczegóły oferty
aktualne
463 000 zł
53.07 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
463 000 zł
53.07 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8724.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
769 000 zł
80.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Jadwiżyn
aktualne
769 000 zł
80.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Jadwiżyn
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9588.53 zł
Szczegóły oferty