calendar
Wyszukiwarka
Piła
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Piła

Znaleziono 566 ofert
aktualne
769 000 zł
80.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Jadwiżyn
aktualne
769 000 zł
80.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Jadwiżyn
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9588.53 zł
Szczegóły oferty
aktualne
720 000 zł
107.98 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Podlasie
aktualne
720 000 zł
107.98 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Podlasie
  • Piętro przyziemie
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6667.9 zł
Szczegóły oferty
aktualne
572 755 zł
60.29 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
572 755 zł
60.29 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
340 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
340 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 8947.37 zł
Szczegóły oferty
aktualne
579 000 zł
126.03 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
579 000 zł
126.03 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 4594.14 zł
Szczegóły oferty
aktualne
249 000 zł
50.68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
249 000 zł
50.68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4913.18 zł
Szczegóły oferty
aktualne
660 000 zł
126.03 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
660 000 zł
126.03 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 5236.85 zł
Szczegóły oferty
aktualne
475 000 zł
75.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
475 000 zł
75.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6324.9 zł
Szczegóły oferty
aktualne
660 000 zł
126.03 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
660 000 zł
126.03 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 5236.85 zł
Szczegóły oferty
aktualne
798 000 zł
80.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Jadwiżyn
aktualne
798 000 zł
80.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Jadwiżyn
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9950.12 zł
Szczegóły oferty
aktualne
769 000 zł
80.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Jadwiżyn
aktualne
769 000 zł
80.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Jadwiżyn
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9588.53 zł
Szczegóły oferty
aktualne
259 000 zł
43.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
259 000 zł
43.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5940.37 zł
Szczegóły oferty