calendar
Wyszukiwarka
Piła
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Piła

Znaleziono 566 ofert
aktualne
252 240 zł
31.53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
252 240 zł
31.53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 8000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
608 000 zł
70.66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
608 000 zł
70.66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8604.59 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 250 000 zł
130.21 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
1 250 000 zł
130.21 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9599.88 zł
Szczegóły oferty
aktualne
739 000 zł
82.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
739 000 zł
82.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8968.45 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 000 zł
50.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
399 000 zł
50.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7964.07 zł
Szczegóły oferty
aktualne
419 000 zł
58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Podlasie
aktualne
419 000 zł
58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Podlasie
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7224.14 zł
Szczegóły oferty
aktualne
430 000 zł
64.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
aktualne
430 000 zł
64.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6646.06 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 950 000 zł
160.28 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
1 950 000 zł
160.28 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 12166.21 zł
Szczegóły oferty
aktualne
668 000 zł
70.66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
668 000 zł
70.66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9453.72 zł
Szczegóły oferty
aktualne
650 000 zł
65.02 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
aktualne
650 000 zł
65.02 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9996.92 zł
Szczegóły oferty
aktualne
687 000 zł
70.66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
687 000 zł
70.66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9722.62 zł
Szczegóły oferty
aktualne
599 000 zł
70.66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
599 000 zł
70.66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8477.21 zł
Szczegóły oferty