Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Piła
Znaleziono 566 ofert

430 000 zł
64.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 6646.06 zł
Szczegóły oferty

599 000 zł
70.66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
Piętro 2p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 8477.21 zł
Szczegóły oferty

430 000 zł
64.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 6646.06 zł
Szczegóły oferty

348 000 zł
50.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 6891.09 zł
Szczegóły oferty

628 000 zł
70.66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
Piętro 2p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 8887.63 zł
Szczegóły oferty

379 000 zł
78.42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
Liczba pokoi 3
Cena za m2 4832.95 zł
Szczegóły oferty

365 000 zł
78.42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
Piętro parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 4654.42 zł
Szczegóły oferty

320 000 zł
43.78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 7309.27 zł
Szczegóły oferty

599 000 zł
70.66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
Piętro 2p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 8477.21 zł
Szczegóły oferty

687 000 zł
70.66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
Piętro 2p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 9722.62 zł
Szczegóły oferty

460 000 zł
50.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 9090.91 zł
Szczegóły oferty

387 000 zł
56.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 6886.12 zł
Szczegóły oferty