calendar
Wyszukiwarka
Piła
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Piła

Znaleziono 566 ofert
aktualne
379 000 zł
78.42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
379 000 zł
78.42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4832.95 zł
Szczegóły oferty
aktualne
365 000 zł
78.42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
365 000 zł
78.42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4654.42 zł
Szczegóły oferty
aktualne
440 000 zł
55.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
440 000 zł
55.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7878.25 zł
Szczegóły oferty
aktualne
319 000 zł
48.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
319 000 zł
48.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 8p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6618.26 zł
Szczegóły oferty
aktualne
324 000 zł
51.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
324 000 zł
51.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6242.77 zł
Szczegóły oferty
aktualne
760 000 zł
77.03 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
760 000 zł
77.03 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9866.29 zł
Szczegóły oferty
aktualne
432 225 zł
50.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
432 225 zł
50.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
199 000 zł
42.24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
199 000 zł
42.24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4711.17 zł
Szczegóły oferty
aktualne
760 000 zł
77.03 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
760 000 zł
77.03 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9866.29 zł
Szczegóły oferty
aktualne
398 000 zł
59.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
398 000 zł
59.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6649.96 zł
Szczegóły oferty
aktualne
699 000 zł
77.03 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
699 000 zł
77.03 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9074.39 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 000 zł
42.78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
399 000 zł
42.78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 9326.79 zł
Szczegóły oferty