calendar
Wyszukiwarka
Piła
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Piła

Znaleziono 566 ofert
aktualne
534 185 zł
56.23 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
534 185 zł
56.23 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
295 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
aktualne
295 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6145.83 zł
Szczegóły oferty
aktualne
579 000 zł
117.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
579 000 zł
117.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 4927.66 zł
Szczegóły oferty
aktualne
595 000 zł
117.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
595 000 zł
117.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 5063.83 zł
Szczegóły oferty
aktualne
390 000 zł
70.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
aktualne
390 000 zł
70.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5539.77 zł
Szczegóły oferty
aktualne
320 000 zł
45.94 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
aktualne
320 000 zł
45.94 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6965.61 zł
Szczegóły oferty
aktualne
549 000 zł
69.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
549 000 zł
69.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7865.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
410 880 zł
42.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
410 880 zł
42.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9600 zł
Szczegóły oferty
aktualne
650 000 zł
76.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
650 000 zł
76.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8485.64 zł
Szczegóły oferty
aktualne
154 000 zł
23.46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
154 000 zł
23.46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Piętro 8p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 6564.36 zł
Szczegóły oferty
aktualne
650 000 zł
76.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
650 000 zł
76.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8485.64 zł
Szczegóły oferty
aktualne
154 000 zł
23.46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
154 000 zł
23.46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 6564.36 zł
Szczegóły oferty