calendar
Wyszukiwarka
Piła
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Piła

Znaleziono 566 ofert
aktualne
365 000 zł
78.42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
365 000 zł
78.42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4654.42 zł
Szczegóły oferty
aktualne
629 000 zł
76.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
629 000 zł
76.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8211.49 zł
Szczegóły oferty
aktualne
315 000 zł
51.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
315 000 zł
51.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6104.65 zł
Szczegóły oferty
aktualne
500 000 zł
232.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
500 000 zł
232.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro wysoki parter
  • Cena za m2 2154.24 zł
Szczegóły oferty
aktualne
315 000 zł
47.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
315 000 zł
47.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6673.73 zł
Szczegóły oferty
aktualne
650 000 zł
76.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
650 000 zł
76.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8485.64 zł
Szczegóły oferty
aktualne
389 000 zł
54.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
aktualne
389 000 zł
54.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7197.04 zł
Szczegóły oferty
aktualne
579 000 zł
54.96 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
579 000 zł
54.96 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10534.93 zł
Szczegóły oferty
aktualne
629 000 zł
67.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
629 000 zł
67.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9269.08 zł
Szczegóły oferty
aktualne
599 000 zł
136.42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Koszyce
aktualne
599 000 zł
136.42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Koszyce
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4390.85 zł
Szczegóły oferty
aktualne
599 000 zł
136.42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Koszyce
aktualne
599 000 zł
136.42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Koszyce
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4390.85 zł
Szczegóły oferty
aktualne
599 000 zł
136.42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Koszyce
aktualne
599 000 zł
136.42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Koszyce
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4390.85 zł
Szczegóły oferty