calendar
Wyszukiwarka
Piła
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Piła

Znaleziono 566 ofert
aktualne
439 000 zł
45.92 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
aktualne
439 000 zł
45.92 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9560.1 zł
Szczegóły oferty
aktualne
599 000 zł
136.42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Koszyce
aktualne
599 000 zł
136.42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Koszyce
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4390.85 zł
Szczegóły oferty
aktualne
460 000 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
460 000 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7301.59 zł
Szczegóły oferty
aktualne
319 000 zł
56.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
319 000 zł
56.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 5676.16 zł
Szczegóły oferty
aktualne
315 000 zł
31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Jadwiżyn
aktualne
315 000 zł
31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Jadwiżyn
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10161.29 zł
Szczegóły oferty
aktualne
745 740 zł
69.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
aktualne
745 740 zł
69.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10800 zł
Szczegóły oferty
aktualne
966 276 zł
89.47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
aktualne
966 276 zł
89.47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10800 zł
Szczegóły oferty
aktualne
599 000 zł
60.56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
599 000 zł
60.56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9891.02 zł
Szczegóły oferty
aktualne
915 000 zł
101.83 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
915 000 zł
101.83 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8985.56 zł
Szczegóły oferty
aktualne
345 000 zł
63.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
345 000 zł
63.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5407.52 zł
Szczegóły oferty
aktualne
539 000 zł
67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
539 000 zł
67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8044.78 zł
Szczegóły oferty
aktualne
599 000 zł
52.65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
aktualne
599 000 zł
52.65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11377.02 zł
Szczegóły oferty