calendar
Wyszukiwarka
Piła
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Piła

Znaleziono 566 ofert
aktualne
499 000 zł
50.66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
aktualne
499 000 zł
50.66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9849.98 zł
Szczegóły oferty
aktualne
535 000 zł
66.83 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
535 000 zł
66.83 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8005.39 zł
Szczegóły oferty
aktualne
185 000 zł
27.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
185 000 zł
27.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 6654.68 zł
Szczegóły oferty
aktualne
599 000 zł
70.66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
599 000 zł
70.66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8477.21 zł
Szczegóły oferty
aktualne
279 000 zł
38.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
aktualne
279 000 zł
38.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7322.83 zł
Szczegóły oferty
aktualne
405 000 zł
73.94 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
405 000 zł
73.94 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 5477.41 zł
Szczegóły oferty
aktualne
668 000 zł
70.66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
668 000 zł
70.66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9453.72 zł
Szczegóły oferty
aktualne
599 000 zł
102.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
599 000 zł
102.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 5843.9 zł
Szczegóły oferty
aktualne
915 000 zł
101.83 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
915 000 zł
101.83 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8985.56 zł
Szczegóły oferty
aktualne
915 000 zł
101.83 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
915 000 zł
101.83 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8985.56 zł
Szczegóły oferty
aktualne
915 000 zł
101.83 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
915 000 zł
101.83 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8985.56 zł
Szczegóły oferty
aktualne
425 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
425 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6640.62 zł
Szczegóły oferty