calendar
Wyszukiwarka
Piła
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Piła

Znaleziono 566 ofert
aktualne
915 000 zł
101.83 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
915 000 zł
101.83 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8985.56 zł
Szczegóły oferty
aktualne
447 850 zł
62.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
447 850 zł
62.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7200.16 zł
Szczegóły oferty
aktualne
780 000 zł
107.98 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
780 000 zł
107.98 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Piętro niski parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7223.56 zł
Szczegóły oferty
aktualne
780 000 zł
107.98 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Podlasie
aktualne
780 000 zł
107.98 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Podlasie
  • Piętro niski parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7223.56 zł
Szczegóły oferty
aktualne
783 000 zł
86.45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
783 000 zł
86.45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9057.26 zł
Szczegóły oferty
aktualne
650 000 zł
84.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
650 000 zł
84.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7683.22 zł
Szczegóły oferty
aktualne
315 000 zł
37.87 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
315 000 zł
37.87 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8317.93 zł
Szczegóły oferty
aktualne
599 000 zł
102.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
599 000 zł
102.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 5843.9 zł
Szczegóły oferty
aktualne
890 000 zł
112 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
890 000 zł
112 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 7946.43 zł
Szczegóły oferty
aktualne
498 000 zł
48.83 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
498 000 zł
48.83 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10198.65 zł
Szczegóły oferty
aktualne
669 000 zł
79.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
aktualne
669 000 zł
79.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8371.92 zł
Szczegóły oferty
aktualne
678 000 zł
71.45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
678 000 zł
71.45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9489.15 zł
Szczegóły oferty