calendar
Wyszukiwarka
Piła
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Piła

Znaleziono 566 ofert
aktualne
669 000 zł
79.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
aktualne
669 000 zł
79.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8371.92 zł
Szczegóły oferty
aktualne
669 000 zł
79.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
aktualne
669 000 zł
79.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8371.92 zł
Szczegóły oferty
aktualne
669 000 zł
79.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
aktualne
669 000 zł
79.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8371.92 zł
Szczegóły oferty
aktualne
669 000 zł
79.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
669 000 zł
79.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8371.92 zł
Szczegóły oferty
aktualne
669 000 zł
79.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
aktualne
669 000 zł
79.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8371.92 zł
Szczegóły oferty
aktualne
669 000 zł
79.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
aktualne
669 000 zł
79.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8371.92 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 150 000 zł
100.63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Podlasie
aktualne
1 150 000 zł
100.63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Podlasie
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 11428 zł
Szczegóły oferty
aktualne
560 000 zł
50.42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
aktualne
560 000 zł
50.42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
  • Piętro niski parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11106.7 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 000 zł
91.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
399 000 zł
91.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4338.37 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 250 000 zł
121.19 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
1 250 000 zł
121.19 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10314.38 zł
Szczegóły oferty
aktualne
570 000 zł
95.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
570 000 zł
95.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5993.69 zł
Szczegóły oferty
aktualne
325 000 zł
47.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
325 000 zł
47.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6799.16 zł
Szczegóły oferty