calendar
Wyszukiwarka
Piła
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Piła

Znaleziono 566 ofert
aktualne
759 000 zł
73.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
759 000 zł
73.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10346.24 zł
Szczegóły oferty
aktualne
330 000 zł
51.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
330 000 zł
51.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6395.35 zł
Szczegóły oferty
aktualne
665 000 zł
72.18 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
665 000 zł
72.18 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9213.08 zł
Szczegóły oferty
aktualne
570 000 zł
95.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
570 000 zł
95.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5993.69 zł
Szczegóły oferty
aktualne
310 000 zł
38.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
310 000 zł
38.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 7989.69 zł
Szczegóły oferty
aktualne
265 000 zł
61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
265 000 zł
61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4344.26 zł
Szczegóły oferty
aktualne
265 000 zł
61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
265 000 zł
61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4344.26 zł
Szczegóły oferty
aktualne
442 795 zł
56.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
442 795 zł
56.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
574 804 zł
72.76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
574 804 zł
72.76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
578 442 zł
72.76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
578 442 zł
72.76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7950 zł
Szczegóły oferty
aktualne
397 705 zł
37.83 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
397 705 zł
37.83 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10512.95 zł
Szczegóły oferty
aktualne
265 000 zł
61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
265 000 zł
61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4344.26 zł
Szczegóły oferty