calendar
Wyszukiwarka
Piła
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Piła

Znaleziono 566 ofert
aktualne
469 000 zł
73.84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Jadwiżyn
aktualne
469 000 zł
73.84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Jadwiżyn
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6351.57 zł
Szczegóły oferty
aktualne
570 000 zł
95.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
570 000 zł
95.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5993.69 zł
Szczegóły oferty
aktualne
438 658 zł
55.88 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
438 658 zł
55.88 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7850 zł
Szczegóły oferty
aktualne
579 000 zł
117.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
579 000 zł
117.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 4927.66 zł
Szczegóły oferty
aktualne
189 000 zł
27.19 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
aktualne
189 000 zł
27.19 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 6951.08 zł
Szczegóły oferty
aktualne
659 000 zł
83.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
659 000 zł
83.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7882.78 zł
Szczegóły oferty
aktualne
539 000 zł
67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
539 000 zł
67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8044.78 zł
Szczegóły oferty
aktualne
310 000 zł
38.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
310 000 zł
38.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 7989.69 zł
Szczegóły oferty
aktualne
449 000 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
449 000 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7241.94 zł
Szczegóły oferty
aktualne
310 000 zł
38.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
310 000 zł
38.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 7989.69 zł
Szczegóły oferty
aktualne
829 000 zł
104 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
829 000 zł
104 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 7971.15 zł
Szczegóły oferty
aktualne
829 000 zł
104 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
829 000 zł
104 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 7971.15 zł
Szczegóły oferty