calendar
Wyszukiwarka
Piła
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Piła

Znaleziono 566 ofert
aktualne
289 000 zł
62.37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
289 000 zł
62.37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4633.64 zł
Szczegóły oferty
aktualne
599 000 zł
89.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
aktualne
599 000 zł
89.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6692.74 zł
Szczegóły oferty
aktualne
220 000 zł
42.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
220 000 zł
42.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5164.32 zł
Szczegóły oferty
aktualne
490 000 zł
69.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
490 000 zł
69.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7087.07 zł
Szczegóły oferty
aktualne
759 000 zł
73.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
759 000 zł
73.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Piętro niski parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10346.24 zł
Szczegóły oferty
aktualne
359 000 zł
62.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Jadwiżyn
aktualne
359 000 zł
62.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Jadwiżyn
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5771.7 zł
Szczegóły oferty
aktualne
749 000 zł
64.09 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
749 000 zł
64.09 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11686.69 zł
Szczegóły oferty
aktualne
210 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
210 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5526.32 zł
Szczegóły oferty
aktualne
249 000 zł
39.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
249 000 zł
39.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6272.04 zł
Szczegóły oferty
aktualne
669 000 zł
76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
669 000 zł
76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8802.63 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 328 zł
60.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
499 328 zł
60.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8300 zł
Szczegóły oferty
aktualne
699 000 zł
69.52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
699 000 zł
69.52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10054.66 zł
Szczegóły oferty