calendar
Wyszukiwarka
Piła
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Piła

Znaleziono 565 ofert
aktualne
410 000 zł
41.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
410 000 zł
41.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 9785.2 zł
Szczegóły oferty
aktualne
379 000 zł
51.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
379 000 zł
51.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7330.75 zł
Szczegóły oferty
aktualne
389 500 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
389 500 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8467.39 zł
Szczegóły oferty
aktualne
463 000 zł
53.07 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
463 000 zł
53.07 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8724.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
463 000 zł
53.07 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
463 000 zł
53.07 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8724.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
215 000 zł
24.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
aktualne
215 000 zł
24.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 8669.35 zł
Szczegóły oferty
aktualne
689 000 zł
83.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
689 000 zł
83.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8241.63 zł
Szczegóły oferty
aktualne
229 000 zł
47.37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
229 000 zł
47.37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4834.28 zł
Szczegóły oferty
aktualne
389 500 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
389 500 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8467.39 zł
Szczegóły oferty
aktualne
659 000 zł
83.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
659 000 zł
83.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7882.78 zł
Szczegóły oferty
aktualne
659 000 zł
83.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
659 000 zł
83.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7882.78 zł
Szczegóły oferty
aktualne
498 000 zł
73.31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
aktualne
498 000 zł
73.31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zamość
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6793.07 zł
Szczegóły oferty