calendar
Wyszukiwarka
Piła
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Piła

Znaleziono 566 ofert
aktualne
249 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Staszyce
aktualne
249 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Staszyce
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4611.11 zł
Szczegóły oferty
aktualne
576 000 zł
63.94 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
576 000 zł
63.94 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9008.45 zł
Szczegóły oferty
aktualne
599 000 zł
102.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
599 000 zł
102.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 5843.9 zł
Szczegóły oferty
aktualne
245 000 zł
50.06 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
245 000 zł
50.06 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4894.13 zł
Szczegóły oferty
aktualne
550 000 zł
55.71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Podlasie
aktualne
550 000 zł
55.71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Podlasie
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9872.55 zł
Szczegóły oferty
aktualne
679 000 zł
83.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
679 000 zł
83.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8122.01 zł
Szczegóły oferty
aktualne
659 000 zł
83.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
aktualne
659 000 zł
83.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Zielona Dolina
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7882.78 zł
Szczegóły oferty
aktualne
410 000 zł
41.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
410 000 zł
41.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 9785.2 zł
Szczegóły oferty
aktualne
410 000 zł
41.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
410 000 zł
41.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 9785.2 zł
Szczegóły oferty
aktualne
410 000 zł
41.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
410 000 zł
41.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 9785.2 zł
Szczegóły oferty
aktualne
410 000 zł
41.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
410 000 zł
41.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 9785.2 zł
Szczegóły oferty
aktualne
410 000 zł
41.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
410 000 zł
41.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 9785.2 zł
Szczegóły oferty