calendar
Wyszukiwarka
Piła
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Piła

Znaleziono 567 ofert
aktualne
410 000 zł
41.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
410 000 zł
41.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 9785.2 zł
Szczegóły oferty
aktualne
410 000 zł
41.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
410 000 zł
41.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 9785.2 zł
Szczegóły oferty
aktualne
269 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Staszyce
aktualne
269 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Staszyce
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4981.48 zł
Szczegóły oferty
aktualne
220 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieśćie
aktualne
220 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieśćie
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5789.47 zł
Szczegóły oferty
aktualne
309 972 zł
39.74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
aktualne
309 972 zł
39.74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7800 zł
Szczegóły oferty
aktualne
599 000 zł
102.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
599 000 zł
102.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 5843.9 zł
Szczegóły oferty
aktualne
223 000 zł
46.11 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
223 000 zł
46.11 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4836.26 zł
Szczegóły oferty
aktualne
551 037 zł
66.39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
551 037 zł
66.39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8300 zł
Szczegóły oferty
aktualne
548 630 zł
66.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
548 630 zł
66.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8300 zł
Szczegóły oferty
aktualne
850 000 zł
110.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Jadwiżyn
aktualne
850 000 zł
110.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Jadwiżyn
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 7680.49 zł
Szczegóły oferty
aktualne
577 760 zł
72.22 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
577 760 zł
72.22 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
348 008 zł
42.44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
348 008 zł
42.44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8200 zł
Szczegóły oferty