calendar
Wyszukiwarka
Piła
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Piła

Znaleziono 567 ofert
aktualne
264 141 zł
32.61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
264 141 zł
32.61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 8100 zł
Szczegóły oferty
aktualne
342 954 zł
42.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
342 954 zł
42.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8100 zł
Szczegóły oferty
aktualne
570 459 zł
72.21 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
570 459 zł
72.21 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
364 672 zł
41.44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
364 672 zł
41.44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8800 zł
Szczegóły oferty
aktualne
339 972 zł
41.46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
339 972 zł
41.46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8200 zł
Szczegóły oferty
aktualne
348 910 zł
42.55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
348 910 zł
42.55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8200 zł
Szczegóły oferty
aktualne
218 182 zł
25.37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
218 182 zł
25.37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 8600 zł
Szczegóły oferty
aktualne
486 320 zł
60.79 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
486 320 zł
60.79 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 000 zł
91.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
399 000 zł
91.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4338.37 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 000 zł
91.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
399 000 zł
91.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4338.37 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 000 zł
91.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
aktualne
399 000 zł
91.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4338.37 zł
Szczegóły oferty
aktualne
496 174 zł
59.78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
aktualne
496 174 zł
59.78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Piła, Górne
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8300 zł
Szczegóły oferty