calendar
Wyszukiwarka
Poznań
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Poznań

Znaleziono 143 ofert
aktualne
660 000 zł
64.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Rataje
aktualne
660 000 zł
64.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Rataje
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10264.39 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 500 000 zł
155.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Ogrody
aktualne
1 500 000 zł
155.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Ogrody
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 9618.47 zł
Szczegóły oferty
aktualne
765 100 zł
66.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Starołęka
aktualne
765 100 zł
66.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Starołęka
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11505.26 zł
Szczegóły oferty
aktualne
609 496 zł
41.58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Dębiec
aktualne
609 496 zł
41.58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Dębiec
  • Piętro 9p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 14658.39 zł
Szczegóły oferty
aktualne
330 000 zł
30.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Ogrody
aktualne
330 000 zł
30.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Ogrody
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 10714.29 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 600 000 zł
151.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Łazarz
aktualne
1 600 000 zł
151.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Łazarz
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 10561.06 zł
Szczegóły oferty
aktualne
375 000 zł
33.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Dębiec
aktualne
375 000 zł
33.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Dębiec
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 11160.71 zł
Szczegóły oferty
aktualne
400 000 zł
35.41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Śródka
aktualne
400 000 zł
35.41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Śródka
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 11296.24 zł
Szczegóły oferty
aktualne
990 000 zł
86.79 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Naramowice
aktualne
990 000 zł
86.79 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Naramowice
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 11406.84 zł
Szczegóły oferty
aktualne
625 000 zł
50.89 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Dębiec
aktualne
625 000 zł
50.89 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Dębiec
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12281.39 zł
Szczegóły oferty
aktualne
795 000 zł
68.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Podolany
aktualne
795 000 zł
68.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Podolany
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 11536.79 zł
Szczegóły oferty
aktualne
379 000 zł
33.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Starołęka
aktualne
379 000 zł
33.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Starołęka
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11429.43 zł
Szczegóły oferty