calendar
Wyszukiwarka
Poznań
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Poznań

Znaleziono 143 ofert
aktualne
539 000 zł
49.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Grunwald
aktualne
539 000 zł
49.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Grunwald
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10910.93 zł
Szczegóły oferty
aktualne
500 000 zł
53.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Rataje
aktualne
500 000 zł
53.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Rataje
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9380.86 zł
Szczegóły oferty
aktualne
750 000 zł
77.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Rataje
aktualne
750 000 zł
77.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Rataje
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9715.03 zł
Szczegóły oferty
aktualne
397 000 zł
30.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Zieliniec
aktualne
397 000 zł
30.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Zieliniec
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 13059.21 zł
Szczegóły oferty
aktualne
330 000 zł
29.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Łazarz
aktualne
330 000 zł
29.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Łazarz
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 11073.83 zł
Szczegóły oferty
aktualne
459 000 zł
44.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Grunwald
aktualne
459 000 zł
44.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Grunwald
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10268.46 zł
Szczegóły oferty
aktualne
395 000 zł
38.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Winogrady
aktualne
395 000 zł
38.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Winogrady
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10313.32 zł
Szczegóły oferty
aktualne
554 800 zł
37.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań
aktualne
554 800 zł
37.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 14653.99 zł
Szczegóły oferty
aktualne
588 000 zł
55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Jeżyce
aktualne
588 000 zł
55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Jeżyce
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10690.91 zł
Szczegóły oferty
aktualne
715 000 zł
77.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Jeżyce
aktualne
715 000 zł
77.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Jeżyce
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9190.23 zł
Szczegóły oferty
aktualne
549 000 zł
68.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Jeżyce
aktualne
549 000 zł
68.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Jeżyce
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8026.32 zł
Szczegóły oferty
aktualne
660 000 zł
64.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Łazarz
aktualne
660 000 zł
64.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Łazarz
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10264.39 zł
Szczegóły oferty