Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Poznań
Znaleziono 143 ofert

339 000 zł
32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań
Piętro 8p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 10593.75 zł
Szczegóły oferty

382 300 zł
27.19 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Wilda
Piętro 1p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 14060.32 zł
Szczegóły oferty

549 000 zł
58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań
Piętro 4p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 9465.52 zł
Szczegóły oferty

830 000 zł
66.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Jeżyce
Piętro 5p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 12500 zł
Szczegóły oferty

790 000 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań
Piętro 7p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 12741.94 zł
Szczegóły oferty

349 000 zł
34.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Naramowice
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 10213.64 zł
Szczegóły oferty

549 000 zł
47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 11680.85 zł
Szczegóły oferty

1 250 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań
Piętro 11p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 24038.46 zł
Szczegóły oferty

599 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań
Piętro 4p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 12224.49 zł
Szczegóły oferty

370 000 zł
25.29 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Stare Miasto
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 14630.29 zł
Szczegóły oferty

860 000 zł
89.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań
Piętro 1p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 9576.84 zł
Szczegóły oferty

1 292 410 zł
184.63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Łazarz
Piętro 1p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 7000 zł
Szczegóły oferty