calendar
Wyszukiwarka
Poznań
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Poznań

Znaleziono 143 ofert
aktualne
650 000 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Centrum
aktualne
650 000 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 120 000 zł
112 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Łazarz
aktualne
1 120 000 zł
112 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Łazarz
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
387 000 zł
40.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Winogrady
aktualne
387 000 zł
40.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Winogrady
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9650.87 zł
Szczegóły oferty
aktualne
460 000 zł
59.41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań
aktualne
460 000 zł
59.41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7742.8 zł
Szczegóły oferty
aktualne
635 000 zł
59 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań
aktualne
635 000 zł
59 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10762.71 zł
Szczegóły oferty
aktualne
865 000 zł
50.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Grunwald
aktualne
865 000 zł
50.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Grunwald
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 17071.25 zł
Szczegóły oferty
aktualne
590 000 zł
34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Stare Miasto
aktualne
590 000 zł
34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Stare Miasto
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 17352.94 zł
Szczegóły oferty
aktualne
600 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań
aktualne
600 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 13043.48 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 049 000 zł
105.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Centrum
aktualne
1 049 000 zł
105.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Centrum
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9952.56 zł
Szczegóły oferty
aktualne
409 000 zł
26.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Łazarz
aktualne
409 000 zł
26.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Łazarz
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 15652.51 zł
Szczegóły oferty
aktualne
779 000 zł
56.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Starołęka
aktualne
779 000 zł
56.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Starołęka
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 13868.61 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 100 000 zł
57.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań
aktualne
1 100 000 zł
57.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 19130.43 zł
Szczegóły oferty