calendar
Wyszukiwarka
Poznań
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Poznań

Znaleziono 143 ofert
aktualne
554 560 zł
34.66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Centrum
aktualne
554 560 zł
34.66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 16000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
643 840 zł
40.24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Stare Miasto
aktualne
643 840 zł
40.24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Stare Miasto
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 16000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
700 000 zł
78.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Jeżyce
aktualne
700 000 zł
78.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Jeżyce
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 8883.25 zł
Szczegóły oferty
aktualne
671 818 zł
51.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Malta
aktualne
671 818 zł
51.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Malta
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 13160 zł
Szczegóły oferty
aktualne
574 900 zł
43.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Podolany
aktualne
574 900 zł
43.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Podolany
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 13216.09 zł
Szczegóły oferty
aktualne
770 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Dębiec
aktualne
770 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Dębiec
  • Piętro 13p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 15400 zł
Szczegóły oferty
aktualne
390 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Rataje
aktualne
390 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Rataje
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10263.16 zł
Szczegóły oferty
aktualne
697 000 zł
135.11 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Wilda
aktualne
697 000 zł
135.11 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Wilda
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 5158.76 zł
Szczegóły oferty
aktualne
299 999 zł
31.65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań
aktualne
299 999 zł
31.65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań
  • Piętro suterena
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 9478.64 zł
Szczegóły oferty
aktualne
779 000 zł
55.75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań
aktualne
779 000 zł
55.75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 13973.09 zł
Szczegóły oferty
aktualne
630 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań
aktualne
630 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9843.75 zł
Szczegóły oferty
aktualne
738 270 zł
56.79 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Polanka
aktualne
738 270 zł
56.79 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Polanka
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 13000 zł
Szczegóły oferty