calendar
Wyszukiwarka
Poznań
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Poznań

Znaleziono 143 ofert
aktualne
457 000 zł
38.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Winogrady
aktualne
457 000 zł
38.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Winogrady
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 11932.11 zł
Szczegóły oferty
aktualne
688 000 zł
76.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Rataje
aktualne
688 000 zł
76.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Rataje
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9005.24 zł
Szczegóły oferty
aktualne
429 000 zł
28 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Nowe Miasto
aktualne
429 000 zł
28 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Nowe Miasto
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 15321.43 zł
Szczegóły oferty
aktualne
459 000 zł
36.35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Bonin
aktualne
459 000 zł
36.35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Bonin
  • Piętro 10p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12627.24 zł
Szczegóły oferty
aktualne
580 000 zł
53.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Wilda
aktualne
580 000 zł
53.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Wilda
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10820.9 zł
Szczegóły oferty
aktualne
396 000 zł
32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Winogrady
aktualne
396 000 zł
32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Winogrady
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 12375 zł
Szczegóły oferty
aktualne
640 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Jeżyce
aktualne
640 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Jeżyce
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 14222.22 zł
Szczegóły oferty
aktualne
549 000 zł
65.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Chartowo
aktualne
549 000 zł
65.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Chartowo
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8433.18 zł
Szczegóły oferty
aktualne
3 299 000 zł
175.42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań
aktualne
3 299 000 zł
175.42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 18806.29 zł
Szczegóły oferty
aktualne
336 000 zł
24.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Łazarz
aktualne
336 000 zł
24.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Łazarz
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 13714.29 zł
Szczegóły oferty
aktualne
587 000 zł
63.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Piątkowo
aktualne
587 000 zł
63.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Piątkowo
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9186.23 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 780 000 zł
150.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Grunwald
aktualne
1 780 000 zł
150.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Grunwald
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 6
  • Cena za m2 11850.87 zł
Szczegóły oferty