Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Poznań
Znaleziono 143 ofert

711 367 zł
35.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Centrum
Piętro 2p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 20266.85 zł
Szczegóły oferty

866 947 zł
37.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Centrum
Piętro 2p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 22935.11 zł
Szczegóły oferty

687 674 zł
35.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Centrum
Piętro 1p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 19591.85 zł
Szczegóły oferty

672 077 zł
30.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Centrum
Piętro 1p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 22328.12 zł
Szczegóły oferty

868 648 zł
39.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Centrum
Piętro 1p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 22159.39 zł
Szczegóły oferty

798 288 zł
38.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Centrum
Piętro 1p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 20897.59 zł
Szczegóły oferty

582 202 zł
26.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Centrum
Piętro parter
Liczba pokoi 1
Cena za m2 21723.96 zł
Szczegóły oferty

556 850 zł
25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Centrum
Piętro parter
Liczba pokoi 1
Cena za m2 22274 zł
Szczegóły oferty

752 074 zł
32.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Centrum
Piętro parter
Liczba pokoi 1
Cena za m2 23429.1 zł
Szczegóły oferty

814 764 zł
37.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Centrum
Piętro parter
Liczba pokoi 1
Cena za m2 21669.26 zł
Szczegóły oferty

598 000 zł
61.48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Wilda
Piętro wysoki parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 9726.74 zł
Szczegóły oferty

480 000 zł
56.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Górczyn
Piętro parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 8470.09 zł
Szczegóły oferty