Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Poznań
Znaleziono 143 ofert

605 200 zł
34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Centrum
Piętro 1p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 17800 zł
Szczegóły oferty

469 900 zł
25.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Centrum
Piętro 1p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 18500 zł
Szczegóły oferty

471 750 zł
25.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Centrum
Piętro parter
Liczba pokoi 1
Cena za m2 18500 zł
Szczegóły oferty

444 500 zł
25.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Centrum
Piętro parter
Liczba pokoi 1
Cena za m2 17500 zł
Szczegóły oferty

711 193 zł
31.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Centrum
Piętro poddasze
Liczba pokoi 1
Cena za m2 22364.56 zł
Szczegóły oferty

706 037 zł
35.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Centrum
Piętro poddasze
Liczba pokoi 1
Cena za m2 20115 zł
Szczegóły oferty

709 560 zł
36.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Centrum
Piętro poddasze
Liczba pokoi 1
Cena za m2 19440 zł
Szczegóły oferty

851 472 zł
43.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Centrum
Piętro poddasze
Liczba pokoi 2
Cena za m2 19440 zł
Szczegóły oferty

758 752 zł
35.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Centrum
Piętro 3p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 21616.85 zł
Szczegóły oferty

692 394 zł
30.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Centrum
Piętro 3p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 23003.12 zł
Szczegóły oferty

905 834 zł
39.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Centrum
Piętro 3p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 22874.6 zł
Szczegóły oferty

841 432 zł
37.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Poznań, Centrum
Piętro 3p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 22260.11 zł
Szczegóły oferty