calendar
Wyszukiwarka
Szczecin
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znaleziono 333 ofert
aktualne
599 000 zł
60.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Niebuszewo
aktualne
599 000 zł
60.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Niebuszewo
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9950.17 zł
Szczegóły oferty
aktualne
997 500 zł
57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
aktualne
997 500 zł
57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 17500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
721 434 zł
37.38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
aktualne
721 434 zł
37.38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 19300 zł
Szczegóły oferty
aktualne
514 000 zł
79.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Turzyn
aktualne
514 000 zł
79.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Turzyn
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6502.21 zł
Szczegóły oferty
aktualne
406 260 zł
37.07 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
406 260 zł
37.07 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10959.27 zł
Szczegóły oferty
aktualne
355 000 zł
33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
aktualne
355 000 zł
33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
  • Piętro 8p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10757.58 zł
Szczegóły oferty
aktualne
390 000 zł
30 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
aktualne
390 000 zł
30 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 13000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
720 000 zł
101.25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Dąbie
aktualne
720 000 zł
101.25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Dąbie
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7111.11 zł
Szczegóły oferty
aktualne
629 900 zł
64.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
629 900 zł
64.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9705.7 zł
Szczegóły oferty
aktualne
535 000 zł
40 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
aktualne
535 000 zł
40 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 13375 zł
Szczegóły oferty
aktualne
699 000 zł
82.73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Pogodno
aktualne
699 000 zł
82.73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Pogodno
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8449.17 zł
Szczegóły oferty
aktualne
589 000 zł
72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Drzetowo
aktualne
589 000 zł
72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Drzetowo
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8180.56 zł
Szczegóły oferty