calendar
Wyszukiwarka
Szczecin
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znaleziono 336 ofert
aktualne
620 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Majowe
aktualne
620 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Majowe
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10333.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
439 000 zł
68.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Śródmieście
aktualne
439 000 zł
68.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Śródmieście
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6380.81 zł
Szczegóły oferty
aktualne
659 000 zł
64.52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Warszewo
aktualne
659 000 zł
64.52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Warszewo
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10213.89 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 000 zł
57.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Dąbie
aktualne
499 000 zł
57.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Dąbie
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8648.18 zł
Szczegóły oferty
aktualne
599 000 zł
72.08 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
599 000 zł
72.08 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8310.21 zł
Szczegóły oferty
aktualne
919 000 zł
77.23 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Warszewo
aktualne
919 000 zł
77.23 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Warszewo
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11899.52 zł
Szczegóły oferty
aktualne
509 000 zł
35.75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
509 000 zł
35.75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 14237.76 zł
Szczegóły oferty
aktualne
639 000 zł
61.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
639 000 zł
61.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10451.42 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 900 zł
53.35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Pogodno
aktualne
499 900 zł
53.35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Pogodno
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9370.2 zł
Szczegóły oferty
aktualne
919 000 zł
73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
919 000 zł
73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 12589.04 zł
Szczegóły oferty
aktualne
459 000 zł
49.42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, osiedle Słoneczne
aktualne
459 000 zł
49.42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, osiedle Słoneczne
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9287.74 zł
Szczegóły oferty
aktualne
339 000 zł
45.07 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
339 000 zł
45.07 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7521.63 zł
Szczegóły oferty