calendar
Wyszukiwarka
Szczecin
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znaleziono 335 ofert
aktualne
799 000 zł
60.65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Warszewo
aktualne
799 000 zł
60.65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Warszewo
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 13173.95 zł
Szczegóły oferty
aktualne
559 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Niebuszewo
aktualne
559 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Niebuszewo
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12152.17 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 000 zł
70.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
499 000 zł
70.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7118.4 zł
Szczegóły oferty
aktualne
2 448 000 zł
200 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Żelechowa
aktualne
2 448 000 zł
200 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Żelechowa
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 12240 zł
Szczegóły oferty
aktualne
445 000 zł
40.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
aktualne
445 000 zł
40.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
  • Piętro 10p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10890.85 zł
Szczegóły oferty
aktualne
539 000 zł
53.43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
539 000 zł
53.43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10087.97 zł
Szczegóły oferty
aktualne
649 000 zł
71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Żelechowa
aktualne
649 000 zł
71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Żelechowa
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9140.85 zł
Szczegóły oferty
aktualne
687 000 zł
47.18 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Łasztownia
aktualne
687 000 zł
47.18 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Łasztownia
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 14561.25 zł
Szczegóły oferty
aktualne
384 000 zł
54.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
384 000 zł
54.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7092.72 zł
Szczegóły oferty
aktualne
369 900 zł
33.93 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
369 900 zł
33.93 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10901.86 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 300 000 zł
67.96 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Łasztownia
aktualne
1 300 000 zł
67.96 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Łasztownia
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 19128.9 zł
Szczegóły oferty
aktualne
489 000 zł
34.49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Nowe Miasto
aktualne
489 000 zł
34.49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Nowe Miasto
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 14178.02 zł
Szczegóły oferty