calendar
Wyszukiwarka
Szczecin
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znaleziono 335 ofert
aktualne
199 000 zł
34.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
199 000 zł
34.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 5718.39 zł
Szczegóły oferty
aktualne
639 900 zł
81.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Bukowe
aktualne
639 900 zł
81.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Bukowe
  • Piętro 8p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7851.53 zł
Szczegóły oferty
aktualne
959 000 zł
76.61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
aktualne
959 000 zł
76.61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 12517.95 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 450 000 zł
140 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Pogodno
aktualne
1 450 000 zł
140 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Pogodno
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 10357.14 zł
Szczegóły oferty
aktualne
349 000 zł
39.45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
349 000 zł
39.45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8846.64 zł
Szczegóły oferty
aktualne
585 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Pogodno
aktualne
585 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Pogodno
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 13928.57 zł
Szczegóły oferty
aktualne
429 000 zł
79.31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Gocław
aktualne
429 000 zł
79.31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Gocław
  • Piętro poddasze
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5409.15 zł
Szczegóły oferty
aktualne
381 990 zł
32.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
381 990 zł
32.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
535 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Gumieńce
aktualne
535 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Gumieńce
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11630.43 zł
Szczegóły oferty
aktualne
409 000 zł
46.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
aktualne
409 000 zł
46.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
  • Piętro 9p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8776.82 zł
Szczegóły oferty
aktualne
599 000 zł
66.62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Załom
aktualne
599 000 zł
66.62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Załom
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8991.29 zł
Szczegóły oferty
aktualne
899 000 zł
92.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
aktualne
899 000 zł
92.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9697.95 zł
Szczegóły oferty