calendar
Wyszukiwarka
Szczecin
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znaleziono 333 ofert
aktualne
609 990 zł
65.19 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
609 990 zł
65.19 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9357.11 zł
Szczegóły oferty
aktualne
699 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
aktualne
699 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10921.88 zł
Szczegóły oferty
aktualne
179 000 zł
17.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Żydowce
aktualne
179 000 zł
17.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Żydowce
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 10228.57 zł
Szczegóły oferty
aktualne
560 000 zł
70.77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Śródmieście
aktualne
560 000 zł
70.77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7912.96 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 399 000 zł
160 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Pogodno
aktualne
1 399 000 zł
160 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Pogodno
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8743.75 zł
Szczegóły oferty
aktualne
648 000 zł
90 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
648 000 zł
90 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7200 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 133 750 zł
90.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
aktualne
1 133 750 zł
90.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 12500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
564 000 zł
43.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
aktualne
564 000 zł
43.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12995.39 zł
Szczegóły oferty
aktualne
514 000 zł
61.38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Niebuszewo
aktualne
514 000 zł
61.38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Niebuszewo
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8374.06 zł
Szczegóły oferty
aktualne
719 000 zł
75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Gumieńce
aktualne
719 000 zł
75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Gumieńce
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9586.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
519 000 zł
41.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Niebuszewo
aktualne
519 000 zł
41.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Niebuszewo
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12416.27 zł
Szczegóły oferty
aktualne
625 000 zł
76.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
625 000 zł
76.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8127.44 zł
Szczegóły oferty