calendar
Wyszukiwarka
Szczecin
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znaleziono 333 ofert
aktualne
4 100 zł
84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
aktualne
4 100 zł
84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 48.81 zł
Szczegóły oferty
aktualne
529 000 zł
62.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
aktualne
529 000 zł
62.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8518.52 zł
Szczegóły oferty
aktualne
650 000 zł
47.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Łasztownia
aktualne
650 000 zł
47.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Łasztownia
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 13644 zł
Szczegóły oferty
aktualne
786 186 zł
56.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
aktualne
786 186 zł
56.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 13800 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 261 700 zł
81.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
aktualne
1 261 700 zł
81.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 15500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
419 000 zł
57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
419 000 zł
57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7350.88 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 000 zł
63.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Śródmieście
aktualne
499 000 zł
63.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7883.1 zł
Szczegóły oferty
aktualne
855 000 zł
71.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Bezrzecze
aktualne
855 000 zł
71.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Bezrzecze
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11891.52 zł
Szczegóły oferty
aktualne
575 000 zł
68.57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Gumieńce
aktualne
575 000 zł
68.57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Gumieńce
  • Piętro 10p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8385.59 zł
Szczegóły oferty
aktualne
540 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
aktualne
540 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
669 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Gumieńce
aktualne
669 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Gumieńce
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12865.38 zł
Szczegóły oferty
aktualne
376 000 zł
29.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
aktualne
376 000 zł
29.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczecin, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12920.96 zł
Szczegóły oferty